Название форума
Название темы
Ответов
Название форума
Название темы
Ответов
» » » Скачать Шлях Еміра / Путь Эмира Все серии (2011) через торрент
Автор → Greenwind
в новости → KMSAuto Net 2015 1.4.0 (2015) PC
Автор → eva.kats
в новости → В тисках / Gridlocked (2015) HDRip
Автор → roper
в новости → Демон (2015)
©
Последние комментарии 2.6

Добавил: skull | Категория: серіали | 14-04-2015, 14:33 | Просмотров: 22 481

Скачать Шлях Еміра / Путь Эмира Все серии (2011) торрентТурецький серіал «Дорога Еміра / Шлях Еміра» є продовженням багатосерійного фільму «Сила кохання Феріхи». Нагадаємо, що наприкінці першої частини серіалу Феріха трагічно загинула. Її хлопець Емір залишився зовсім один, його кар'єра зазнала краху внаслідок безглуздого випадку. Здавалося, що земля йде з-під ніг, і нічого хорошого в житті його вже не чекає. Але, зібравши всі свої сили, Емір продовжує жити. Молодий чоловік не бажає здаватися без бою. І ось, здається, доля дарує йому подарунок за все перенесені страждання. Хлопець зустрічає дівчину Гюнеш. Вона бачиться йому ангелом, чистим і світлим істотою, яка розуміє його з півслова. Їхні стосунки розвиваються, і Емір починає знову відчувати смак життя. Але в якийсь момент у нього з'являються певні підозри з приводу того, що дівчина начебто знає все про його минуле життя. І ось одного разу хлопець випадково дізнається, що його дівчина працює в поліцейській ділянці. Тепер все стає на свої місця. Емір розуміє, звідки Гюнеш стільки про нього знає. Але для чого їй це, і чи була їхня зустріч випадковістю? На ці питання йому належить знайти відповіді. А для цього молодій людині поки треба тримати своє відкриття потай.

Мабуть, режисер серіалу «Дорога Еміра» вирішив тримати глядачів у напрузі до кінця серіалу. А може бути і друга частина закінчитися трагічно, і тоді залишиться привід зняти третю частину? Адже саме з причини того, що глядачі дуже переживали за долю Еміра, і вирішено було зняти продовження.

Даний серіал не зможе залишити байдужим нікого, хто вирішить його подивитися. Глядач починає співпереживати головному герою з перших серій фільму. І вже не може зупинитися, не дізнавшись, чи знайде Емір своє щастя.Поиск торрент раздач, пожалуйста подождите!
Информация о торрент файле
Скачать торрент
Торрент:
Зарегистрирован
Статус:
v Проверено
Просмотров:
22 481
Категория:
серіали
Общий размер:
6.7 ГБ
Поделитесь ссылкой на наш сайт с друзьями в соц.сетях ↓

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив