Название форума
Название темы
Ответов
Название форума
Название темы
Ответов
» » » Скачать Моє щасливе завтра / Мое счастливое завтра через торрент
Автор → Greenwind
в новости → KMSAuto Net 2015 1.4.0 (2015) PC
Автор → eva.kats
в новости → В тисках / Gridlocked (2015) HDRip
Автор → roper
в новости → Демон (2015)
©
Последние комментарии 2.6

Добавил: skull | Категория: серіали | 14-04-2015, 14:04 | Просмотров: 27 907

Скачать Моє щасливе завтра / Мое счастливое завтра торрент

Рік: 2015
Жанр: серіали
Переклад: українською

Про фільм:
Головна героїня фільму молода дівчина Вікторія з південного містечка зустрічає чоловіка своєї мрії. Ним виявляється Кирило, успішний бізнесмен з Москви, який закрутив їй голову. В результаті Віка виходить за нього заміж і переїжджає в великий будинок. Здавалося б, не життя, а казка, все, про що мріяла дівчина - люблячий чоловік, гарний будинок, двоє прекрасних дітей! Але, незабаром у доброї казки несподівано з'являється страшне продовження. Все, здавалося б, чудово, але в один прекрасний момент життя Віки різко змінюється.

Чоловік Віки викидає її на вулицю, забравши у неї всі кошти на існування. Опинившись на вулиці, Вікторія взяла себе в руки і дуже швидко змогла встати на ноги, розбагатівши і навіть придбавши вагу в суспільстві. Всі свої сили вона спрямовує на те, щоб помститися чоловікові за те, як він з нею вчинив.

Другий головний персонаж фільму «Моє щасливе завтра» - Кирило. Цей хлопець володіє особливим даром обдурити будь-який банк, і він користується ним по повній програмі, за що вигнаний з цілого списку Європейських країн. Кінцевою його точної стає Росія, де і відбуваються події, показані у фільми. Ця людина звик всього добиватися сам, він нікому не довіряє, і поряд з ним можна побачити лише жінку, якою він користується, поки вважає її корисною для себе. Він розводить пересмішників, до яких відноситься дуже трепетно, так як вони дороги для нього як пам'ять про його дружині. Цьому чоловікові завжди вдається використовувати своє чоловіче чарівність для досягнення своїх егоїстичних цілей. Аліса - ще один персонаж, кого Кирило вважає ні такий як інші жінки, але і в неї є план помсти по відношенню до Кирила. Протягом усього фільму мисливці і жертви постійно міняються місцями, ніж приковують пильну увагу глядачів.

Фільм знятий за замовленням першого каналу, що обіцяє бути дуже цікавим. Глядачі зможуть насолоджуватися цією історією впродовж 16 серій. Фільм обіцяє захопити вже з першої серії і здивувати глядача несподіваною розв'язкою.
 

Поиск торрент раздач, пожалуйста подождите!
Информация о торрент файле
Скачать торрент
Торрент:
Зарегистрирован
Статус:
v Проверено
Просмотров:
27 907
Категория:
серіали
Общий размер:
10.3 ГБ
Поделитесь ссылкой на наш сайт с друзьями в соц.сетях ↓

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив